Skambinkite jau dabar! 8699 53315

Dizainerių kolekcijos

kolekcijos1Mados dizainas – tai meno rūšis perteikianti menininko idėjas drabužiuose ir aksesuaruose. Kurdami dizaineriai turi visišką laisvę, tačiau egzistuoja tam tikros pasaulinės ir vietinės mados dizaino tendencijos, kurios su kiekvienais metais keičiasi. Dizaineris norėdamas, kad jo modeliuoti drabužiai turėtų pasisekimą, turėtų atsižvelgti į jas. Šias tendencijas diktuoja įtakingiausi pasaulinio garso mados namai.

 

 

 

 

kolekcijos3Pirminė drabužio versija dažniausiai įkūnija tik pačią autoriaus idėją – koncepciją. Šioje stadijoje drabužiai dažnai nebūna pritaikyti kasdieniniam jų vilkėjimui. Jeigu idėjos sulaukė pripažinimo, drabužiai pasiekia tolimesnius etapus – pritaikymą vilkėjimui, serijinę gamybą. Net ir pats gražiausias drabužis, kad sulauktų pripažinimo turi būti patogus. Dizainerio užduotis surasti kompromisą tarp grožio ir patogumo. Didelę įtakąpixelartshop.nl turi audinių pasirinkimas.

Mes siūlome dizaineriams savo paslaugas ir bendradarbiavimą. Pasiūsime Jūsų modeliuotą kolekciją. Atsižvelgsime į visas pastabas ir reikalavimus.

Copyright © 2013 Kohorta. All rights reserved.