Skambinkite jau dabar! 8699 53315

MEDŽIAGOS

Kaip ir kiekviena pramonės šaka, tekstilės gamybos technologinis lygis kyla kiekvienais metais. Kuriami nauji audiniai, kurie nustebina savo savybėmis. Plečiasi ne tik audinių savybių spektras, bet ir jų atspalviai. Tačiau kaip bebūtų, natūralaus pluošto audiniai yra artimiausi žmogui ir yra vieni populiariausiųjų.

white ripe cotton field ready for harvestRenkantis audinį negalima atsižvelgti tik į išvaizdą ir raštą. Tokiu atveju drabužis bus gražus, tačiau nebus mielas ir patogus nešioti. Reikia ieškoti kompromiso tarp grožio ir patogumo. Tai yra viena iš pagrindinių užduočių kuriant drabužį.  Daug įtakos turi audinio kilmė. Supaprastintai audinius galima skirstyti į sintetinius (dirbtinio pluošto) ir natūralius. Pastarieji dar skirstomi į gyvulinės kilmės ir augalinės kilmės pluošto audinius. Iš augalinių pluoštų vienas populiariausiųjų yra medvilnės pluoštas. Medvilnė leidžia kūnui kvėpuoti, nesukaupia prakaito tarp audinio ir kūno, praktiškai nealergizuoja.  Gamintojai norėdami išgauti dar geresnių savybių audinius paliekant medvilnės privalumus, audimui naudoa įvairias natūralaus ir sintetinio pluošto kombinacijas (pvz. Medvilnės ir polyesterio pluoštų derinys).

Colorful fabrics on saleTaigi renkantis audinį savo svajonių drabužiui dažnai galima tiesiog pasiklysti audinių įvairovės labirintuose.  Ar vilna ar pusvilnė, ar medvilnė, ar medvilnė maišyta su sintetika ir panašūs klausimai iškyla renkantis audinį. Per ilgus metus vykdant šią veiklą turime galimybes padėti susirasti norimą audinį Jūsų drabužiams, palankiausiomis sąlygomis. Turime patikimus medžiagų tiekėjus. Nukreipsime Jus reikiama kryptimi savo patarimais, taip sutaupydami vieną brangiausių dalykų šiai dienai – Jūsų laiką.

Tai ypatingai aktualu siuvant mokyklines unifromas, kadangi musų surasta medžiaga bus būtent Jūsų mokyklos atspalvio ir nesiskirs nuo kitų mokinių. Rekomenduojame Lietuviškus pusvilnius audinius. Mokyklinės uniformos yra nešiojamos kiekvieną dieną, todėl audinys gauna labai didelį krūvį. Tik iš kokybiškų audinių pasiūta uniforma atrodys gražiai ir po kelių metų. Mokyklą vaikai lanko praktiškai visais metų sezonais, todėl čia labai pasitarnauja kokybiškų audinių savybės: leidžia kūnui kvėpuoti, šildo esant žemesniai temperatūrai.

medziagos7Dėmesio! Rinkoje yra siūloma pirkti jau pasiūtas uniformas mažesnėmis kainomis. Tačiau taupoma vaikų sąskaita, kadangi naudojami sintetiniai pigūs audiniai. Vaikui bus diskomfortas dėvėti tokią uniformą.

Tautiniams drabužiams parūpinsime autentiškus rankiniu būdu austus ir siuvinėtus audinius. Kiekvienam Lietuvos etniniui regionui būdingas kitoks audinys. Parinksime Jūsų regioną atitinkantį raštą.

Copyright © 2013 Kohorta. All rights reserved.